Posterunek Policji w Gozdowie

mł. asp. Daniel Krasiński

Data publikacji 04.01.2024

 

 

 

 

 

mł. asp.  Daniel Krasiński  - dzielnicowy Gminy Mochowo

tel. 47 705 42 76

kom. 519-035-545

e-mail: dzielnicowy.gozdowo2@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr VI:

miejscowości Gminy Mochowo:  Adamowo, Bendorzyn, Bożewo, Bożewo Nowe, Choczeń, Cieślin, Dobaczewo, Dobrzenice Małe, Dobrzenice Duże, Florencja, Gozdy, Grabówiec, Grodnia, Kapuśniki, Kokoszczyn, Ligowo, Ligówko, Lisice Nowe, Łukoszyn, Łukoszyno-Biki, Malanowo Nowe, Malanowo Stare, Malanówko, Mochowo, Mochowo Nowe, Mochowo Parcele, Myszki, Obręb, Osiek, Romatowo, Rokicie, Sulkowo Bariany, Sulkowo Rzeczne, Śniechy, Zarszyn, Zglenice Budy, Zglenice Duże, Zglenice Małe, Żabiki, Żółtowo, Żuki, Żurawin, Żurawinek.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego Posterunku Policji w Gozdowie mł. asp. Daniela Krasińskiego

 

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2024 do 30.06.2024 r. jest ograniczenie popełnianych wykroczeń porządkowych, w tym z art. 43’ust.1 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi w rejonie sklepu spożywczego "Groszek" oraz przystanku PKS w miejscowośći Bożewo przy ul. Płockiej.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Daniel Krasiński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa, w tym zwłaszcza na spożywanie alkoholu w miejscu gdzie obowiązuje zakaz spożywania.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Uwaga!!!

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na jego służbowy telefon komórkowy są przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji  należy dzwonić na numery alarmowe 112 oraz 47 705 42 00.

Podany adres mailowy służy do kontaktu z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

Powrót na górę strony