Aktualności

Piknik ekologiczny w Borkowie Kościelnym z sierpecką policją

Policjanci z sierpeckiej komendy po raz kolejny wzięli udział w pikniku ekologicznym, który odbył się na Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym. Na uczniów szkoły czekało wiele atrakcji, które przygotowali dla nich sierpeccy stróże prawa. Piknik był też świetną okazją, aby porozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym , hajcie oraz o zbliżających się wakacjach.

Policjanci z sierpeckiej komendy po raz kolejny wzięli udział w pikniku ekologicznym, który odbył się wczoraj ( 23.05) w Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym. Dla uczestników pikniku policjanci przygotowali wiele atrakcji. Dzieci miały okazję usiąść za sterami symulatora jazdy motorem, założyć gogle edukacyjne oraz  z bliska obejrzeć policyjny motocykl oraz posłuchać, czym na co dzień zajmują się policjanci, a także zobaczyć policyjne wyposażenie. Spotkanie było świetną okazją do przypomnienia najmłodszym o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego przypomnieli dzieciom podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Na zakończenia spotkania mundurowi rozdawali odblaski i zachęcali do ich noszenia, zwłaszcza podczas wakacyjnych wypraw.

 

Asp, Katarzyna Krukowska

 

Powrót na górę strony