Aktualności

Wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym w Całowni

W środę 28 czerwca 2017 roku około godziny 1.00 na drodze krajowej nr 10 doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł pieszy uczestnik zdarzenia. Bliższe okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w ramach prowadzonego postępowania przez Komendę Powiatową Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku nieoświetlonej drogi poza obszarem zabudowanym. Ze wstepnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem signum w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania samochodu audi  zderzył sie z osobą pieszą pozbawioną elementów odblaskowych i znajdującą się na jezdni. W wyniku zderzenia z samochodem 46-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu zdarzenia drogowego. Ranny w wyniku zdarzenia 22-letni kierowca opla został przetransportowany do płockiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości 22-letniego kierowcy wykazało, że był trzeźwy.

 Bliższe okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w ramach prowadzonego postępowania przez Komendę Powiatową Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

 

Powrót na górę strony