Aktualności

Wypadek drogowy z udziałem rowerzysty w miejscowości Grąbiec

W sobotę ok. godz. 16:15 na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Grąbiec w powiecie sierpeckim doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzystki. W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń ciała doznała 41-letnia rowerzystka na szczęście przewożone dziecko na bagażniku roweru nie odniosło poważnych urazów. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania  miejscowości Grąbiec, na terenie powiatu sierpeckiego , na drodze krajowej K-10.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letnia mieszkanka powiatu sierpeckiego, kierując rowerem , w rejonie skrzyżowania nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z samochodem marki VW Passat. W  wyniku zdarzenia poważne obrażenia ciała odniosła kierująca rowerem, przewożone na bagażniku ośmioletnie dziecko doznało mniejszych urazów .

Kobieta  oraz dziecko z obrażeniami ciała zostali przetransportowana do szpitala w Płocku. 65-letnie kierujący pojazdem marki VW Passat  był trzeźwy.

Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

Autor. asp. Katarzyna Krukowska

Powrót na górę strony