Aktualności

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym w Stropkowie

W czwartek 18 maja 2017 roku około godziny 16.30 w Stropkowie na drodze krajowej nr 10 doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł pasażer samochodu, a kierowca doznał obrażeń ciała. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi poza obszarem zabudowanym podczas korzystnych warunków atmosferycznych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem opel vectra poruszając się w stronę Warszawy z bliżej nieokreślonej przyczyny zjechał do prawego rowu, gdzie pojazd zaczął dachować, po czym zatrzymał się na pobliskim polu. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł podróżujący oplem 19-letni mężczyzna, natomiast 50-letni kierujący samochodem z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do płockiego szpitala na dalsze badania i leczenie. Czy w chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy wykaże badanie pobranej krwi.

Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

Powrót na górę strony