Aktualności

Wypadkowy weekend w powiecie sierpeckim

W miniony weekend na terenie powiatu sierpeckiego doszło do dwóch wypadków drogowych. W jednym z nich zginął 29-letni mężczyzna, w drugim ciężko ranny został 20-letni motocyklista. Bliższe okoliczności obydwu zdarzeń będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

Do tragicznego  w skutkach wypadku doszło w niedzielne popołudnie 2 kwietnia w miejscowości Nowe Piastowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi o nawierzchni gruntowej kierujący samochodem audi 80 z bliżej nieokreślonej przyczyny zjechał do prawego rowu, a następnie samochód którym kierował mężczyzna dachował zderzając się na końcu z przydrożnym drzewem znajdującym się po lewej stronie drogi. Podczas zdarzenia 29-letni kierujący wypadł z samochodu ponosząc śmierć na miejscu.


Drugie ze zdarzeń miało miejsce w sobotę 1 kwietnia 2017 roku przed godziną 20.00  na drodze powiatowej relacji Sierpc – Gozdowo w miejscowości Kręćkowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem kawasaki jadąc od strony Gozdowa zderzył się z samochodem renault kangoo przepychanym po jezdni przez dwóch mężczyzn. W wyniku uderzenia motocyklem w prawy bok samochodu, ranny został kierujący motocyklem i w stanie ciężkim został przetransportowany do płockiego szpitala. Podczas zdarzenia ranny został również mężczyzna znajdujący się z lewej strony samochodu, który w trakcie zderzenia wraz z samochodem został odrzucony od miejsca wypadku.


Bliższe okoliczności obydwu zdarzeń będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

Powrót na górę strony