Aktualności

Tymczasowy areszt dla podejrzanego o pobicie

Data publikacji 24.03.2023

Policjanci zatrzymali 20-latka z Sochaczewa podejrzewanego o pobicie podczas którego użyto ostrego narzędzia, prawdopodobnie noża. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia. Ranny 31-latek z kilkoma ranami kłutymi w obrębie nóg trafił do szpitala. Tożsamość drugiego sprawcy jest znana. 42-letni sochaczewianin ukrywa się przed policjantami. Jego zatrzymanie jest kwestią czasu.

W niedzielę do komendy wpłynęła informacja, że do szpitala w Sochaczewie został przewieziony 31-letni mężczyzna, który posiadał w obrębie nóg kilka ran kłutych. Rannemu została udzielona pomoc medyczna. Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania sprawców przestępstwa.

Mundurowi zabezpieczali i analizowali zebrany materiał dowodowy. W wyniku podjętych czynności w poniedziałek wieczorem odnaleziono pojazd marki Opel Astra, którym poruszali się napastnicy oraz zatrzymano 20-letniego sochaczewianina podejrzewanego o pobicie.

Mieszkaniec miasta został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu z innym sochaczewianinem. Do sądu wpłynął wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował 20-latka. Trwają poszukiwania drugiego sprawcy pobicia. Jego tożsamość jest znana policjantom – to 41-letni mieszkaniec Sochaczewa.

asp. Agnieszka Dzik

Powrót na górę strony