Aktualności

Kolejne zatrzymania za posiadanie narkotyków. Pomogła Rita

Kryminalni z sochaczewskiej komendy zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Iłów podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i ponad 20 gramów mefedronu. Policjanci dotarli również do jednego z mieszkańców powiatu płockiego u którego znaleźli ponad 40 gramów narkotyków. Funkcjonariuszy w czynnościach wspomagała nasza czworonożna policjantka Rita. Posiadanie narkotyków jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że mieszkaniec gminy Iłów posiada narkotyki. Podczas przeszukania pomieszczenia gospodarczego i pojazdu 28-latka znaleziono ponad 20 gramów mefedronu i marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Tego samego dnia zatrzymany został 21-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 25 gramów marihuany, ponad 7,5 grama mefedronu i ponad 8 gramów amfetaminy. Młody mężczyzna został doprowadzony do sochaczewskiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie.

Funkcjonariuszy podczas czynności wspierała nasza czworonożna policjantka Rita, która jest wyszkolona do wyszukiwania zapachów narkotyków.

Dzień później policjanci przedstawili każdemu z nich zarzut posiadania narkotyków. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

  • Torebki foliowe z zawartością suszu i białych kryształów
  • Waga elektroniczna, zielony pojemnik i zielony susz w folii aluminowej
  • Pies służbowy siedzi na kostce
Powrót na górę strony