Aktualności

Trzech podejrzanych o posiadanie narkotyków usłyszało zarzuty

Data publikacji 20.03.2023

Policjanci zatrzymali dwóch braci w wieku 23 i 20 lat podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania mundurowi zabezpieczyli ponad 35 gramów marihuany i mefedron. Trzecim zatrzymanym za posiadanie narkotyków jest 28-latek, który miał przy sobie amfetaminę. Każdy z nich jest mieszkańcem gminy Teresin.

Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie znaleźli narkotyki podczas przeszukania w miejscu zamieszkania dwóch młodych mężczyzn. Mundurowi zabezpieczyli w zajmowanych przez nich pokojach łącznie ponad 35 gramów marihuany i mefedron.

Policjanci zatrzymali 23-latka i jego młodszego brata. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie każdy z nich usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Trzecim zatrzymanym za posiadanie narkotyków jest 28-letni mieszkaniec gminy Teresin. Policjanci z miejscowego posterunku podczas wykonywanych czynności znaleźli przy nim amfetaminę. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków psychotropowych.

asp. Agnieszka Dzik

Powrót na górę strony