Posterunek Policji w Przytyku

Posterunek Policji w Przytyku

Data publikacji 08.03.2018
 
 
 
 
mł. asp. Łukasz Kamiński
 
tel. 695- 889- 954
 
dzielnicowy.zakrzew1@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon służbowy nr 801: Domaniów, Jagodno, Stary Młyn, Goszczewice, Duży Las,Jadwinów,Krzyszkowice, Gaczkowie, Zmijaków, Młódnice, Oblas, Ostrołęka, Posada, Potkanna, Stefanów, Słowików, Wygnanów, Wrzos, Wólka Domaniowska, 
Przytyk: ul.: Leśna, Polna, Targowa
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego PP w Przytyku mł. asp. Łukasz Kamiński

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest wyeliminowanie przypadków spożywania alkoholu w miejscach publicznych oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie m. Oblas stacja paliw "Kosiec". 

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie  o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy. 

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
 
 
asp. Norbert Sikora
 
tel. 519- 035- 425
 
dzielnicowy.zakrzew2@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 802: Dęba, Glinice, Witoldów, Jabłonna, Kaszewska Wola, Sewerynów, Maksymilianów, Mścichów, Podgajek, Zameczek Kolonia, Studziennice, Sukowska Wola, Suków, Wola Wrzeszczowska, Wrzeszczów, Żerdź, 
Przytyk: ul.: Sienkiewicza, Kochanowskiego, Słowackiego, Konopnickiej, Radomska, Rynek, Rezczna, Słoneczna, Żeromskiego, Szkolna, Tylna, Warszawska
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego PP w Przytyku asp. Norbert Sikora

Zakładanym celem do osiągnięcia  w okresie od 01.07.2022 r do 31.12.2022 r jest wyeliminowanie spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie stacji paliw "Amic Energy" w m. Żerdź.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy. 

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony