Posterunek Policji w Wolanowie

Posterunek Policji w Wolanowie

Data publikacji 27.04.2020
 
 
 
 
asp. Piotr Wilewski
 
tel. 696 -497- 025
 
dzielnicowy.wolanow1@ra.policja.gov.pl
 
 
 
Rejon służbowy nr 803: Kowalanka, Wacławów, Wolanów, Wola Wacławowska, Strzałków,  Kacprowicze, Ślepowron, Podlesie, Kowala Duszocina, Franciszków, Chruślice, Sławno, Podkończyce, Gawronie
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego PP w Wolanowie asp. Piotr Wilewski

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Strzałków 48.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie  o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy. 

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 
 
 
st. asp. Radosław Ślusarczyk
 
tel. 696- 497- 031
 
dzielnicowy.wolanow2@ra.policja.gov.pl
 
 
 
Rejon służbowy nr 804: Wolanów, Kolonia Wolanów, Wawrzyszów, Kolonia Wawrzyszów, Rogowa, Mniszek, Wymysłów, Garno, Waliny, Zabłocie, Bieniędzice, Jarosławice, Młodocin Większy, Michałów
 

Plan działania priorytetowych

Dzielnicowego PP w Wolanowie st. asp. Radosław Ślusarczyk

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r do 30.06.2023 r jest wyeliminowanie spożywania alkoholu  oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie banku w miejscowości Wolanów, ul. Polna.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie  o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy. 

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 
 
 
Powrót na górę strony