Komisariat Policji w Zakrzewie

Komisariat Policji w Zakrzewie

Data publikacji 13.12.2016
 

 
 
 
 
mł. asp. Waldemar Kępka
 
tel. 797- 017- 421
 
dzielnicowy.zakrzew5@ra.policja.gov.pl
 
 
 
Rejon służbowy nr 805: Wacyn, Bielicha, Milejowice, Cerekiew, Kozinki, Nieczatów, Mleczków, Podlesie Mleczkowskie, Zatopolice
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Zakrzewie mł. asp. Waldemar Kępka

Zakładanym celem do osiągnięcia  w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu i niszczenia mienia publicznego w rejonie m. Milejowice ul. Radomska przy stacji paliw.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy. 

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
 
mł. asp. Łukasz Potucha
 
tel. 696 -497 -051
 
dzielnicowy.zakrzew6@ra.policja.gov.pl
 
 
 
Rejon służbowy nr 806: Janiszew, Dąbrówka Nagórna, Dąbrówka Podłężna, Kolonia Piaski, Gózdek, Sosnowica, Gustawów, Legęzów, Taczewska Wola, Taczów, Gulin, Gulinek, Kozia Wola, Zakrzew, Kolonia Zakrzew, Marianowice, Zakrzewska Wola, Jaszowice, Golędzin, Natalin, Kolonia Jaszowice 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Zakrzewie mł. asp. Łukasz Potucha

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego w rejonie centum m. Zakrzew.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie  o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy. 

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót na górę strony