Komisariat Policji w Iłży

Komisariat Policji w Iłży

Data publikacji 13.12.2016
 
 
 
mł. asp. Konrad Kostrzewa
 
tel. 696- 497- 063
 
dzielnicowy.ilza1@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon  służbowy nr 501: Iłża, ulice: Błazińska, Bodzentyńska (numery nieparzyste), Jakuba Starszego, Jakubowskiego,  Kaleta, Kowalska, Krzemieniec, Mostowa (numery parzyste), Orła Białego, Osiedle Stanisława Staszica, Pankowszczyzna, Partyzantów (numery parzyste od 8 i nieparzyste od 21), Podzamcze (wszystkie numery parzyste i nieparzyste od 1 do 15), Powstania Listopadowego, Przy Murach, Radomska (numery nieparzyste od 1 do 15), Ratuszowa, Rynek (numery od 5 do 17), Św. Franciszka, Tylna, Warszawska, Zamłynie, Zawady oraz miejscowości: Błaziny Górne, Białka, Starosiedlice, Kolonia Seredzice.
 
 
Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży mł. asp. Konrad Kostrzewa

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest przeciwdziałanie grupowania się młodzieży i osób pełnoletnich w godzinach popołudniowych i wieczornych w rejonie sklepu "Top Market" w Iłży przy ul. Bodzentyńskiej 39 oraz przeciwdziałanie spożywania tam alkoholu i zakłócania ładu i porządku publicznego.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w  tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa,  zareagujmy!

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję  lub skontaktować się  z dzielnicowym.

 
 

 

 
 
 
mł. asp. Beata Kowalska
 
tel. 696- 497- 062
 
dzielnicowy.ilza2@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 502: Iłża, ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bodzentyńska (numery parzyste), Cicha, Czachowskiego, Danuty Siedzikówny „INKI”, Garbarska, Garncarska, Kampanii Wrześniowej, Kochanowskiego, Kościuszki, Langiewicza, Leonarda, Leśmiana, Milenijna, Mostowa (numery nieparzyste), Na Probostwo, Osiedle Zuchowiec, Partyzantów (numery nieparzyste od 1 do 17 i parzyste od 2 do 6), Peowiaków, Piłsudskiego, Pl. 11-go Listopada, Płk. Muzyki, Podzamcze (numery nieparzyste od 17), Polna, Powstania Styczniowego, Przemysłowa, Przy Malenie, Przytulna, Radomska(wszystkie parzyste oraz nieparzyste od 17), Rębajło, Rynek (od numeru 1 do 4), Słoneczna, Staromiejska, Tatarska, Trakt Seredzki, Wołyniaków, Wójtowska, Wójtowski Młyn, Zacisze, Zuchowiec oraz miejscowości: Jedlanka Stara, Jedlanka Nowa, Florencja, Piłatka, Prędocinek, Walentynów, Alojzów, Kajetanów.

 

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży  mł. asp. Beata Kowalska

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie 01.01.2023 do 30.06.2023 r. jest wyeliminowanie występowania przypadków spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego oraz nieprawidłowego parkowania w rejonie Osiedla Zuchowiec bloki nr 4 i 7.

W związku z powyższym dzielnicowy   zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym  rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, reagujemy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

 
 
 
st. asp. Sylwester Stępnik
 
tel. 506 - 158 - 259
 
dzielnicowy.ilza4@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon służbowy nr 504: Małomierzyce, Chwałowice, Prędocin, Prędocin Kolonia, Maziarze Stare, Maziarze Nowe, Kotlarka, Błaziny Dolne, Marcule, Koszary, Pastwiska, Kruki, Nowy Jasieniec Iłżecki, Jasieniec Iłżecki Dolny, Jasieniec Maziarze.
 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży st. asp. Sylwester Stępnik

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie 01.01.2023 do 30.06.2023 r. jest wyeliminowanie występowania przypadków spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie m. Błaziny Dolne 164.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 
 

 

 
asp. szt. Cezary Zaborski
 
tel. 696 - 497- 064
 
dzielnicowy.ilza3@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon  służbowy nr 503: Jasieniec Ił. Górny, Seredzice, Seredzice Zawodzie, Pakosław, Michałów, Gaworzyna, Płudnica, Pieńki, Krzyżanowice.
 
 
 
Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży asp. szt. Cezarego Zaborskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie 01.01.2023 do 30.06.2023 r. jest wyeliminowanie występowania przypadków spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego oraz nieprawidłowego parkowania w rejonie Osiedla Starosiedlice blok nr 7.

W związku z powyższym starszy dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa,  zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję  lub skontaktować się z dzielnicowym.

 
Powrót na górę strony