Komisariat Policji w Iłży

Komisariat Policji w Iłży

Data publikacji 13.12.2016
 
 
 
mł. asp. Konrad Kostrzewa
 
tel. 696- 497- 063
 
dzielnicowy.ilza1@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon  służbowy nr 501: ul. Błazińska, Bodzentyńska (nr nieparzyste), Jakubowskiego, Kaleta, Kowalska, Krzemieniec, Mostowa (nr parzyste), Orła Białego, Pankowszczyzna, Partyzantów ( nr parzyste od 8 i nieparzyste od 21), Podzamcze nr 1-15, Powstania Listopadowego, Przy Murach, Radomska (nieparzyste 1-15), Ratuszowa, Rynek nr 5-17, Św. Franciszka, Tylna, Warszawska, Zamłynie, Zawady, osiedle Stanisława Staszica
 
 
Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży mł. asp. Konrad Kostrzewa

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest przeciwdziałanie grupowania się młodzieży i osób pełnoletnich w godzinach popołudniowych i wieczornych w rejonie sklepu "Top Market" w Iłży przy ul. Bodzentyńskiej 39 oraz przeciwdziałanie spożywania tam alkoholu i zakłócania ładu i porządku publicznego.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w  tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa,  zareagujmy!

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję  lub skontaktować się  z dzielnicowym.

 
 

 

 
 
 
sierż. szt. Beata Kowalska
 
tel. 696- 497- 062
 
dzielnicowy.ilza2@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 502: ul. Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bodzentyńska (nr parzyste), Czachowskiego, Doktor Anki, Droga Biskupcowa, Garbarska, Garncarska, Kampanii Wrześniowej, Kochanowskiego, Kościuszki, Langiewicza, Leonarda, Leśmiana, Milenijna, Mostowa (nr nieparzyste), Na Probostwo, Partyzantów, Peowiaków, Piłsudskiego, Pl. 11-go Listopada, Płk. Muzyki, Podzamcze, Polna, Powstania Styczniowego, Przemysłowa, Przy Malenie, Przytulna, Radomska, Rębajły, Rynek, Słoneczna, Staromiejska, Tatarska, Trakt Seredzki, Wołyniaków, Wójtowska, Wójtowski Młyn, Zacisze, Zuchowiec
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży  sierż. szt. Beata Kowalska

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie 01.01.2023 do 30.06.2023 r. jest wyeliminowanie występowania przypadków spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego oraz nieprawidłowego parkowania w rejonie Osiedla Zuchowiec bloki nr 4 i 7.

W związku z powyższym dzielnicowy   zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym  rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, reagujemy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

 
 
 
st. asp. Sylwester Stępnik
 
tel. 506 - 158 - 259
 
dzielnicowy.ilza5@ra.policja.gov.pl
 
 Rejon służbowy nr 505: Błaziny Górne, Chwałowice, Jedlanka Nowa, Jedlanka Stara, Kotlarka, Małomierzyce, Maziarze Nowe, Maziarze Stare, Piłatka, Prędocin Kolonia, Prędocin, Prędocinek
 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży st. asp. Sylwestra Stępnik

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie 01.01.2023 do 30.06.2023 r. jest wyeliminowanie występowania przypadków spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie sklepu "Top Market" w m. Chwałowice.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

 
 
 
mł. asp. Karol Zielonka
 
tel. 696 - 497- 061
 
dzielnicowy.ilza4@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon służbowy nr 504: Białka, Błaziny Dolne, Jasieniec Iłżecki Dolny, Jasieniec Iłżecki Górny, Jasieniec Maziarze, Koszary, Kruki, Marcule, Nowy Jasieniec Iłżecki, Pastwiska, Piotrowe Pole
 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży mł. asp. karol Zielonka

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie 01.01.2023 do 30.06.2023 r. jest wyeliminowanie występowania przypadków spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie m. Błaziny Dolne 164.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
asp. szt. Cezary Zaborski
 
tel. 696 - 497- 064
 
dzielnicowy.ilza3@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon  służbowy nr 503: Alojzów, Florencja, Gaworzyna, Kajetanów, Krzyżanowice, Michałów, Pakosław, Pieńki, Płudnica, Kolonia Seredzice, Seredzice Zawodzie, Seredzice, Starosiedlice, Walentynów
 
 
Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży asp. szt. Cezarego Zaborskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie 01.01.2023 do 30.06.2023 r. jest wyeliminowanie występowania przypadków spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego oraz nieprawidłowego parkowania w rejonie Osiedla Starosiedlice blok nr 7.

W związku z powyższym starszy dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa,  zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję  lub skontaktować się z dzielnicowym.

 
Powrót na górę strony