Aktualności

TRZY OSOBY POSZUKIWANE ZATRZYMANE JEDNEJ DOBY

Data publikacji 16.03.2023

W trakcie pełnienia służby policjanci nie tylko reagują na zgłaszane interwencje, ale także realizują polecenia i nakazy sądu. Dzięki skutecznym działaniom funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej w Przasnyszu, w ciągu jednej doby zostało zatrzymanych trzech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Pierwszy z poszukiwanych został zatrzymany w środę (15.03. br.) o godzinie 16:20 przez policjantów pionu prewencji na terenie miasta Przasnysz, był nim 44-letni mężczyzna poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu.

Kilka godzin później w ręce funkcjonariuszy ,,wpadł´´ kolejny poszukiwany. Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu ustalili, że na terenach gminy Przasnysz przebywa 54-letni mężczyzna, poszukiwany na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia wystawionych przez przasnyski sąd.

W czwartek (16.03. br.) o godzinie 06:30 funkcjonariusze pionu prewencji zatrzymali na terenie miasta Przasnysz, 35-letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu.

Zatrzymane osoby nie unikną odpowiedzialności karnej za swoje czyny. Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

KPP Przasnysz

mł. asp. Ilona Cichocka

Powrót na górę strony