Aktualności

Uciekał przed policją, bo nie miał uprawnień

Data publikacji 10.01.2017

Policjanci z Posterunku Policji w Krasnego po pościgu zatrzymali mieszkańca gm. Krasne, który uciekał przed nimi, ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło w piątkową noc (06.01.br.) . Policjanci  pełniący służbę w Krasnem na ul.Mickiewicza postanowili  około godz.03:05 zatrzymać do kontroli szare BMW. Kierowca  jednak nie zareagował na znaki dawane przez policjantów , przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast podjęli   pościg za jadącym szybko BMW. Dopiero na leśnej drodze prowadzącej do  Kurówka funkcjonariusze  zatrzymali auto. Kierujący pojazdem 55 letni mieszkaniec gm. Krasne był trzeźwy,  jednak jak oświadczył policjantom od kilku lat ma zatrzymane uprawnienia do kierowania  , z tego powodu nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i postanowił uciekać. Jak się okazało  pasażerami uciekającego  bmw byli dwaj  nietrzeźwi mężczyźni , mieszkańcy gm. Krasne, jeden  z nich był właścicielem pojazdu.

 

55 latek przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień, natomiast 26 letni właściciel auta za udostępnienie pojazdu osobie nieposiadającej uprawnień do kierowania.

 

Autor: nadkom.Ewa Nowak

KPP w Przasnyszu

 

 

Powrót na górę strony