Aktualności

Pożegnanie policjantów odchodzących na emeryturę

Data publikacji 22.02.2019

Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak pożegnał policjantów odchodzących na zasłużoną emeryturę.

Podczas uroczystej odprawy służbowej z udziałem przedstawicieli kadry kierowniczej, prokuratorów, policjantów oraz pracowników cywilnych Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak podziękował odchodzącym funkcjonariuszom za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej służby, realizację obowiązków na najwyższym poziomie oraz wkład pracy na zajmowanych stanowiskach. Komendant życzył emerytom pomyślności w realizacji planów i zamierzeń, zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby oraz wszelkiej radości w życiu osobistym. Do życzeń dołączył Zastępca Komendanta podinsp. Jarosław Ciarka oraz policjanci i pracownicy cywilni obecni na uroczystości. Oprócz ciepłych słów i zapewnienia o pamięci, policjanci na pamiątkę długoletniej służby na rzecz bezpieczeństwa w przasnyskiej komendzie otrzymali przygotowane przez kadrę kierowniczą, policjantów i pracowników cywilnych okolicznościowe pamiątki.

Szanownym emerytom Pani nadkom. Ewie Nowak, Panu asp.szt. Ryszardowi Łazickiemu oraz Panu asp.szt. Robertowi Orłowskiemu życzymy aby wszystkie Wasze plany i marzenia odkładane na później doczekały się spełnienia.  

Powrót na górę strony