Aktualności

Przysuscy policjanci zagrali z WOŚP

W niedzielę, 28 stycznia, odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego motto „Tutaj wszystko gra OK!” wybrzmiało także wśród polskich policjantów. Był to dzień pełen emocji, ale dla nas przede wszystkim niezwykle ważne było zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim wolontariuszom i darczyńcom.

Naszym priorytetem było zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obecność mundurowych dawała poczucie bezpieczeństwa wolontariuszom i wszystkim darczyńcom.

Dzięki wytężonej służbie policjantów możemy uznać 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie powiatu za niezwykle bezpieczny.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, stał się również okazją do spotkań z funkcjonariuszami na stoisku promocyjnym. Policjanci nie tylko rozmawiali o bezpieczeństwie, ale także zaprezentowali sprzęt służbowy, który wykorzystują na co dzień w służbie na rzecz bezpieczeństwa naszych obywateli. Funkcjonariusze promowali zawód policjanta, wyjaśniali etapy rekrutacji do służby oraz opowiadali o specyfice pracy w tej formacji.

 

mł. asp. Izabela Górazdowska

Powrót na górę strony