Aktualności

Zatrzymani poszukiwani listami gończymi

Data publikacji 16.03.2023

Jednym z ważnych działań policji jest zatrzymywanie osób poszukiwanych, którzy ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. W przeciągu dwóch tygodni marca, policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 38 i 42-lat, którzy byli poszukiwani listami gończymi. Obydwaj trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

Policjanci z wydziału kryminalnego przysuskiej jednostki, prowadzili poszukiwania mężczyzny, za którym Sąd Rejonowy dla Miasta Łodzi, wydał list gończy. 38-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i nie stawił się do zakładu karnego, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Z posiadanych informacji i ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna przebywa na terenie Łodzi, gdzie został zatrzymany przez naszych policjantów. Zgodnie z dyspozycją sądu, mężczyzna trafił do zakładu karnego, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Drugi z mężczyzn, 42-latek, mieszkaniec gminy Wieniawa, został zatrzymany na terenie swojej posesji. Mimo wezwań, nie stawił się do zakładu karnego i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz każdy zgodnie z decyzją sądu odbędzie zasądzoną karę za więziennymi murami.

 

asp. szt. Aneta Wilk

Powrót na górę strony