Aktualności

Bilans minionego tygodnia

Data publikacji 06.03.2017

4 nietrzeźwych kierujących, 2 kolizje drogowe, 105 mandatów za wykroczenia popełnione w ruchu drogowym, zatrzymano 6 uprawnień do kierowania pojazdami oraz 5 dowodów rejestracyjnych – to bilans minionego tygodnia.

W poniedziałek, o godz. 18:30 w Rozwadach, gm. Gielniów  policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy Opel, którym kierował 45 – letni mieszkaniec gminy Gielniów. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

W czwartek, przed południem w Ruszkowicach policjanci zatrzymali kierującego osobowym Renault 58 – letniego mieszkańca powiatu przysuskiego. W organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Stracił prawo jazdy.

W piątek, około godz. 17 w Smagowie, gm. Borkowice policjanci zatrzymali do kontroli kierującego rowerem 45 – latka. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

W sobotę o godz. 13:00 w Rusinowie policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli osobową Mazdę, którą kierował 25 – letni mieszkaniec powiatu przysuskiego. W organizmie miał prawie 1 promil alkoholu.

Podczas ubiegłego tygodnia policjanci ruchu drogowego zatrzymali 6 praw jazdy, w tym 4 za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 70 km/h. Ponadto zatrzymali 5 dowodów rejestracyjnych, ukarali mandatami 105 kierujących i pieszych, a 485 kierujących zostało poddanych badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu

 

asp. Aneta Wilk

Powrót na górę strony