Dzielnicowy miasta Pułtusk Rejon IV

DZIELNICOWY REJON NR IV

Data publikacji 06.09.2017

sierż. Renata Soból

 


 

Telefon: 47 70 34 216 lub 519 035 485
e-mail: dzielnicowy.pultusk4@ra.policja.gov.pl
 
Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. 
W sprawach pilnych zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 70 34 200.

 

 

Rejon działania: obejmuje obszar wzdłuż północnej (parzystej) strony ul. Harcerskiej, ul. Tysiąclecia do ul. Aleja Wojska Polskiego, północna (parzysta) strona ul. Aleja Wojska Polskiego, wschodnia strona ul. 3 Maja, północna strona ul. Benedyktyńskiej do kanału i dalej wzdłuż kanałku w kierunku pólnoscnym do granic miasta- tj. Osiedle Nowaka, Osiedla Kościuszki oraz miejscowości: Białowieża, Trzciniec, Zakręt, Przemiarowo, Głodowo.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego dla rejonu służbowego nr 4

Zakładanym celem do osiągnięcia od 1 lutego 2023 r. do 31 lipca 2023 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu, zakłócania porządku publicznego, ograniczenia grupowania się osób popełniających wykroczenia uciążliwe społecznie  w rejonie przyległym do ulicy Krajewskiego 3A w Pułtusku.

W związku z powyższym dzielnicowy sierż. Renata Soból  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić dzielnicowego lub dyżurnego KPP w Pułtusku.

Powrót na górę strony