Rewir Dzielnicowych w Płońsku

asp. szt. Daniel Zieliński - gmina Baboszewo

Data publikacji 30.05.2018

asp. szt. Daniel Zieliński

Rewir Dzielnicowych w Płońsku tel.  47 703 35 18

tel. kom. 519 035 459 

dzielnicowy.baboszewo1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

Baboszewo, Bożewo, Brzeście, Brzeście Małe, Brzeście Nowe, Cieszkowo Kolonia, Cieszkowo Nowe, Cieszkowo Stare, Cywiny  Dynguny, Cywiny Wojskie, Jarocin, Korzybie, Kowale, Krościn, Kruszewie, Lutomierzyn, Mystkowo, Niedarzyn, Sokolniki Nowe, Sokolniki Stare, Zbyszyno

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2024 r.  do 31.07.2024 r. jest eliminacja i ograniczenie spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych w rejonie parku w  Baboszewie ul. Brodeckich.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Daniel Zieliński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

 

Powrót na górę strony