Rewir Dzielnicowych w Płońsku

sierż.szt. Dawid Koziatek - miasto Płońsk

Data publikacji 30.05.2018

sierż. szt. Dawid Koziatek

Rewir Dzielnicowych w Płońsku tel. 47 703 35 18

tel. kom. 519 035 462 

dzielnicowy.plonsk4@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

teren miasta Płońsk ograniczony ulicami: Grunwaldzka, Warszawska do granic administracyjnych miasta a w szczególności ulice:

Adama Mickiewicza, Andrzeja Kmicica, Bolesława Prusa, Franciszka Kruszewskiego, gen. Zygmunta Padlewskiego, Grunwaldzka 2-68 (nr parzyste), Handlowa, Henryka Sienkiewicza, Krzywa, Marii Konopnickiej, Parkowa, Plac 15-go Sierpnia, Podmiejska (w granicach miasta Płońsk), Poprzeczna, Postępu Rolniczego, Przejazd, Pułtuska, Rzemieślnicza, Słoneczna, Stanisława Noakowskiego, Stefana Żeromskiego, Środkowa, Targowa, Warszawska 3-59 (nr nieparzyste), Władysława Broniewskiego, Wspólna, Zajazd, Żołnierzy Wyklętych 16

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2024 r.  do 31.07.2024 r. jest eliminacja i ograniczenie zakłóceń ładu i porządku publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych w w Płońsku ul. Pl. 15 Sierpnia.

W związku z powyższym dzielnicowy sierż. szt. Dawid Koziatek zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony