Rewir Dzielnicowych w Płońsku

asp. Bartosz Kropisz - miasto Płońsk

Data publikacji 30.05.2018

asp. Bartosz Kropisz

Rewir Dzielnicowych w Płońsku tel. 47 703 35 18

tel. kom. 519 035 457

dzielnicowy.plonsk2@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

teren miasta Płońsk ograniczony ulicami: Młodzieżową, Grunwaldzką, Zduńską, Kopernika do granic administracyjnych miasta a w szczególności ulice:

Azalii, Bzów, Chabrowa, Czeremchy, Dalii, Fiołkowa, Grunwaldzka 1-55 (nr nieparzyste), Hiacyntowa, Hortensji, Jana Walerego Jędrzejewicza, Jaśminowa, Kalinowa, Lawendowa, Leona Rutkowskiego, Letnia, Magnoli, Makowa, Mikołaja Kopernika 4-32 (nr parzyste), Mikołaja Kopernika 5-9, Młodzieżowa 1-59 (nr nieparzyste), Nadrzeczna, Peonii, Przechodnia, Różana, Siemowita IV, Sportowa, Szkolna, św. Jana Pawła II ( od rzeki Płonki do ul. Młodzieżowej), Wesoła, Wiosenna, Wolności, Wrzosowa, Zachodnia, Zacisze, Zduńska

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2024 r.  do 31.07.2024 r. jest eliminacja i ograniczenie zakłóceń ładu i porządku publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych w rejonie parku Konstytucji 3 Maja w Płońsku ul. Rutkowskiego.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Bartosz Kropisz zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony