Posterunek Policji w Załuskach

asp. Paweł Brzeziński - gmina Załuski

Data publikacji 30.05.2018

asp. Paweł Brzeziński

Posterunek Policji w Załuskach tel. 47 703 35 81

tel. kom. 519 035 472

dzielnicowy.zaluski1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

Falbogi Wielkie, Gostolin, Kamienica, Kamienica Wygoda, Kroczewo, Naborowo, Naborowo Parcele, Naborówiec, Niepiekła, Olszyny Nowe, Olszyny Stare, Sadówiec, Sobole, Wojny, Złotopolice

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2024 r.  do 31.07.2024 r. jest ograniczenie zjawiska spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem oraz aktów wandalizmu w miejscowości Kroczewo, ze szczególnym uwzględnieniem rejonu budynku OSP i parku podworskiego.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Paweł Brzeziński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony