Posterunek Policji w Załuskach

mł. asp. Andrzej Sosnowski - gmina Załuski

Data publikacji 30.05.2018

mł.asp. Andrzej Sosnowski

Posterunek Policji w Załuskach tel. 47 703 35 81

tel. kom. 519 035 466

dzielnicowy.zaluski2@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

Karolinowo, Koryciska, Michałówek, Przyborowice Dolne, Przyborowice Górne, Słotwin, Smulska, Stróżewo, Szczytniki, Szczytno, Wilamy, Wrońska Nowe, Wrońska Stare, Załuski, Zdunowo

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2023 r.  do 31.07.2023 r. jest ograniczenie zjawiska spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych w miejscowości Załuski, ze szczególnym uwzględnieniem stacji paliw.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Andrzej Sosnowski  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony