Posterunek Policji w Nowym Mieście

asp. szt. Krzysztof Łęgowski - gmina Nowe Miasto

Data publikacji 30.05.2018

asp. szt. Krzysztof Łęgowski

Posterunek Policji w Nowym Mieście tel. 47 703 35 57

tel. kom. 604 964 016

dzielnicowy.nowemiasto@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

(teren gminy Nowe Miasto) Adamowo, Aleksandria, Anielin, Belin, Czarnoty, Gawłowo, Gawłówek, Gościmin Wielki, Grabie, Gucin, Henrykowo, Janopole, Jurzyn, Jurzynek, Kadłubówka, Karolinowo, Kubice, Latonice, Miszewo B, Miszewo Wielkie, Modzele-Bartłomieje, Nowe Miasto, Nowe Miasto Folwark, Nowosiółki, Popielżyn Dolny, Przepitki, Rostki, Salamonka, Szczawin, Tomaszewo, Władysławowo, Wólka Szczawińska, Zakobiel, Zawady B, Zawady Stare, Żołędowo

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2024 r.  do 31.07.2024 r. jest wyeliminowanie zjawiska zakłócania ładu i porządku publicznego, szczególnie w porze wieczorowo-nocnej, na terenie rekreacyjnym i siłowni na wolnym powietrzu w Nowym Mieście ul. Zielony Rynek.

W związku z powyższym dzielnicowy  asp. szt. Krzysztof Łęgowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony