Posterunek Policji w Nowym Mieście

asp. szt. Mariusz Kopczyński - gmina Joniec

Data publikacji 30.05.2018

asp. szt. Mariusz Kopczyński

Posterunek Policji w Nowym Mieście tel. 47 703 35 57

tel. kom. 519 035 465

dzielnicowy.joniec@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

(teren gminy Joniec) Adamowo, Joniec, Joniec Kolonia, Józefowo, Krajęczyn, Królewo, Ludwikowo, Nowa Wrona, Omięciny, Osiek, Popielżyn Górny, Popielżyn Zawady, Proboszczewice, Sobieski, Soboklęszcz, Stara Wrona, Szumlin

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2024 r.  do 31.07.2024 r. jest wyeliminowanie zjawiska niestosowania się kierujących samochodami cieżarowymi do znaku „B-18, 10t” zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 10 ton na drodze relacji Stara Wrona-Zakroczym.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Mariusz Kopczyński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony