Aktualności

Kierowco zdejmij nogę z gazu i uważaj szczególnie jadąc nową, nieznaną Ci drogą. W Lisewie gm. Płońsk czołowo zderzywy się dwie osobówki

Data publikacji 07.06.2024

Apelujemy o ostrożność i rozwagę na drogach. Ładna pogoda ośmiela kierowców, którzy przekraczają granice zdrowego rozsądku, stają się mniej ostrożni i zwiększają prędkość jazdy, a to prowadzi do większej ilości zdarzeń drogowych. Szczególnie uważajmy jadąc nową, nieznaną nam trasą. Dziś w Lisewie gm. Płońsk doszło do czołowego zderzenia dwóch osobówek. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Dziś około godz. 7:00 w okolicy miejscowości Lisewo gm. Płońsk na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierująca nissanem 53-latka z pow. płońskiego z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierowcy drugiego pojazdu, 27-latkowi z pow. elbląskiego, ani podróżującemu z nim pasażerowi nic się nie stało. Na miejscu pracują służby. Policjanci ustalają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Płońscy policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drogach. Ładna pogoda ośmiela kierowców, którzy przekraczają granice zdrowego rozsądku, stają się mniej ostrożni i zwiększają prędkość jazdy, a to prowadzi do większej ilości zdarzeń drogowych.

kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Powrót na górę strony