Aktualności

Policjanci na Dniu Rodziny w szkole w Naruszewie

Data publikacji 05.06.2024

4 czerwca w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Naruszewie odbył się Dzień Rodziny. Dla dzieci i ich bliskich przygotowanych było wiele atrakcji. Nie zabrakło też policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, którzy od lat włączają się w takie działania profilaktyczne, promując bezpieczeństwo.

Dla uczestników Dnia Rodziny, który odbył się 4 czerwca br. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Naruszewie, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Były konkursy dla dzieci, animacje, dmuchańcei występy artystyczne. Na pikniku nie zabrakło również służb mundurowych, w tym policjantów z Komendy Powiatowej Policji w  Płońsku. Obecność funkcjonariuszy na tego typu imprezach, to doskonała okazja do promowania bezpieczeństwa, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

Podczas spotkania z mundurowymi, najmłodsi uczestnicy Dnia Rodziny mogli usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu i przymierzyć policyjną czapkę. Bardzo chetnie zakładały elementy wyposażenia używanego przez policjantów w czasie zabezpieczenia np. meczy piłki nożnej i robiły odciski swoich linii papilarnych, które zabierały na pamiątkę.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a dzieciom życzymy bezpiecznych wakacji, które tuż tuż.

kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Powrót na górę strony