Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Piknik rodzinny w Raciążu z policjantami

Data publikacji 16.08.2017

We wtorek na placu przy MCKSiR w Raciążu odbył się piknik rodzinny. Swoje stoisko przygotowali również policjanci z Komisariatu Policji w Raciążu, którzy w czasie imprezy znakowali rowery i rozmawiali z mieszkańcami na temat bezpieczeństwa.

Wczoraj w Raciążu odbył się II Piknik Rodzinny. Już od godz. 11:00 na mieszkańców Raciąża, na placu przy Miejskim Centrum Kultury Sportu i Rekreacji czekało wiele atrakcji.  Swoje stoisko przygotowali również dzielnicowi z Komisariatu Policji w Raciążu. Funkcjonariusze rozmawiali z uczestnikami pikniku na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. Poruszali m. in. temat bezpiecznych zachowań na drodze, bezpiecznego spędzania wolnego czasu na wodą oraz właściwego zabezpieczania mienia przed kradzieżą. Właściciele jednośladów mogli oznakować swoje rowery, a także dowiedzieć się co robić, by być bardziej widocznym, a co za tym idzie bezpieczniejszym na drodze. Mundurowi rozdawali również ulotki informacyjne z treściami profilaktycznymi.

Dzielnicowi chętnie służyli radą i pomocą. Wyjaśniali zebranym jak działa aplikacja „Moja Komenda” oraz Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.
 
mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska

 
Powrót na górę strony