Aktualności

Apelujemy do świadków zdarzenia - rozboju na kierowcy ciężarówki, o kontakt z KPP w Płońsku

Data publikacji 25.03.2024

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego płońskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płońsku prowadzą postępowanie w sprawie rozboju na kierowcy ciężarówki, do którego doszło14 marca br. po godz. 20:00 na terenie MOP (miejsce obsługi podróżnych – parking przy S7) w miejscowości Ćwiklinek gm. Płońsk. Wszystkie osoby mające informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Płońsku tel. 47 703 35 00 lub 47 703 35 50.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego płońskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płońsku prowadzą postępowanie w sprawie rozboju na kierowcy ciężarówki. Zdarzenie to miało miejsce 14 marca br. po godz. 20:00 na terenie MOP (miejsce obsługi podróżnych – parking przy S7) w miejscowości Ćwiklinek gm. Płońsk. Z relacji 44-letniego mężczyzny wynika, że sprawcy grozili mu przedmiotem przypominającym broń palną, zabrali telefon komórkowy oraz cały przewożony ładunek. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonali szereg czynności, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy w dniu 14 marca br.:

  •  jechali drogą krajową nr 7  na odcinku Siedlin  - Polesie w godz. 19:20-21:00 i posiadają w pojazdach kamery samochodowe. Być może zarejestrowali przejazd ciągnika siodłowego marki DAF w kolorze szarym o wyróżniku tablic rejestracyjnych  SMY, z naczepą w kolorze czerwonym typu firanka (taki sam wyróżnik tablic).  
  • jechali drogami relacji Raciąż – Rzewin, Dramin- Rzewin, Baboszewo – Rzewin, Polesie – Rzewin, Wola Dłużniewska – Rzewin w godz. 19:00 – 20:00 lub 21:30-22:30 i posiadają w pojazdach kamery samochodowe. Być może zarejestrowali przejazd ciężarówki z ciągnikiem siodłowym koloru białego i szarą naczepą typu firanka, o wyróżniku tablic rejestracyjnych ERW lub ciemne volvo V60.

Prosimy o przejrzenie nagrań z kamer, być może zarejestrowane zostały istotne, choćby najmniejsze fakty, które pozwolą w wyjaśnieniu sprawy.
Apelujemy do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Płońsku tel. 47 703 35 00, 47 703 35 50 – dyżurny KPP w Płońsku lub na nr alarmowy 112.

W tej sprawie prowadzone jest śledztwo.

kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Powrót na górę strony