Aktualności

Nowy dzielnicowy w Posterunku Policji w Załuskach - mł. asp. Andrzej Sosnowski

Data publikacji 17.03.2023

W Posterunku Policji w Załuskach jest nowy dzielnicowy. Został nim mł. asp. Andrzej Sosnowski. Zastąpił na tym stanowisku asp. sztab. Daniela Kanię.

Młodszy aspirant Andrzej Sosnowski służbę w Policji rozpoczął w grudniu 2011 roku. Najpierw służbę pełnił w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, a następnie w Zespole ds. Prewencji Posterunku Policji w Załuskach. Oficjalnie od 13 marca br. jest dzielnicowym w części miejscowości na terenie gm. Załuski.

Policjant objął rejon służbowy, gdzie dzielnicowym przez 18 lat był asp. sztab. Daniel Kania.
 
Rejon służbowy mł. asp. Andrzeja Sosnowskiego to miejscowości: Karolinowo, Koryciska, Michałówek, Przyborowice Dolne, Przyborowice Górne, Słotwin, Smulska, Stróżewo, Szczytniki, Szczytno, Wilamy, Wrońska Nowe, Wrońska Stare, Załuski, Zdunowo
 
Aktualny wykaz dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, Komisariatu Policji w Raciążu oraz Posterunków Policji w Czerwińsku nad Wisłą, Nowym Mieście i Załuskach wraz z obsługiwanymi przez nich rejonami służbowymi, ich numerami telefonów i adresami e-mail,  znajdziecie Państwo na naszej stronie www w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY , a także w aplikacji Moja Komenda.
 
kom. Kinga Drężek-Zmysłowska
Powrót na górę strony