Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przeszli na emeryturę

Data publikacji 13.02.2017

W miniony piątek popołudniu w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Płońsku odbyła się uroczysta zbiórka funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. W tym dniu zostali uroczyście pożegnani, odchodzący na emeryturę, długoletni funkcjonariusze naszej Komendy tj. podinsp. Tadeusz Palmowski, który pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego oraz asp. szt. Sławomir Goszczycki – dotychczasowy Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji. Obaj od początku związani byli z Płońskiem

Podinsp. Tadeusz Palmowski pełnił służbę blisko 32 lata. Jego kariera zawodowa związana była zarówno z pionem kryminalnym jak i prewencyjnym. Od 1999 roku, przez kolejnych 15 lat pracował na stanowisku specjalisty Wydziału Prewencji. Od 2014r. pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.


Asp. szt. Sławomir Goszczycki mundurowym był prawie 28 lat. Od początku związany był z prewencją. Od 2002 roku przez 5 lat pełnił funkcję dzielnicowego, a od 2007 r. przez kolejnych 8 lat był kierownikiem Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Wydziału Prewencji. Od 2015r. pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Płońsku.

Aktualnie obowiązki na stanowisku Zastępcy Naczelnika WRD pełni st. asp. Adam Maliński, natomiast na stanowisku Zastępcy Naczelnika WP jest podkom. Robert Górczyński.

 

Powrót na górę strony