Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli w lesie z narkotykami

Data publikacji 18.03.2019

Policjanci z PP w Czerwińsku zatrzymali w lesie dwóch mężczyzn z narkotykami. 31 i 24 latek mieli przy sobie marihuanę i amfetaminę. Za posiadanie nielegalnych substancji grozi im do 3 lat więzienia.

W sobotę rano uwagę policjantów z Posterunku Policji w Czerwińsku  patrolujących okolice miejscowości Krysk, zwróciły dwie stojące na leśnej drodze osobówki.  Przy pojazdach znajdowało się trzech mężczyzn, którzy wyraźnie się zdenerwowali na widok radiowozu. Funkcjonariusze mając przeczucie, że zdenerwowanie może być podyktowane czymś, co niekoniecznie jest zgodne z prawem wylegitymowali te osoby  i sprawdzili ich odzież oraz pojazdy. Legitymowanymi byli 31-latek z Płońska, 24-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego i 34-latek z gm. Naruszewo. Przy  31-latku mundurowi znaleźli trzy zawiniątka z suszem roślinnym, dwie szklane fifki i kruszarkę, natomiast przy najmłodszym z mężczyzn szklaną fifkę i zawiniątko z folii aluminiowej z suszem roślinnym.  Miedzy stojącymi samochodami policjanci znaleźli jeszcze torebkę "strunówkę" z białym proszkiem.
Okazało się,  że zabezpieczone substancje to 1,22 grama amfetaminy i  1,51 grama marihuany. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

31 i 24-latek usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Powrót na górę strony