Dzielnicowi w powiecie

Dzielnicowy w Nowym Duninowie

Data publikacji 22.08.2019

Dzielnicowy przyjmuje interesantów
w Posterunku Policji w Nowym Duninowie


ul. Gostynińska 8 ; 09-505 Nowy Duninów

 sierż. Patryk Kalwasiński

tel. 47 70 511 97; kom. 797 017 432

e-mail: dzielnicowy.nowyduninow@ra.policja.gov.pl

UWAGA!

Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112 lub 47 70 516 01

Miejscowości: Nowy Duninów, Brwilno, Popłacin, Dierzązna, Brwilno Dolne, Soczewka, Wola Brwileńska, Stary Duninów, Karolewo, Nowa Wieś, Kamion, Grodziska, Środoń, Brzezinna Góra, Trzcianno, Jeżewo, Duży Duninów, Lipianki.

Plan priorytetowy dzielnicowego sierż. Patryka Kalwasińskiego

Zakładany cel do osiągnięcia w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie przypadków zakłócenia spokoju i porządku publicznego, a także eliminacja z ruchu drogowego kierujących poruszających się bez wymaganego uprawnienia do kierowania pojazdami w rejonie Ośrodka Szkoleniowo - wypoczynkowego w miejscowości Soczewka ul. Wojskowa 2.

W związku z powyższym dzielnicowego sierż. Patryk Kalwasiński zwraca się z apelem do osób mieszkających w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Szkoleniowo-wypoczynkowego „Mazowsze” w Soczewce ul. Wojskowa 2 o reagowania na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa zwłaszcza przez osoby zakłócające spokój i porządek publiczny w miejscu publicznym. W przypadku ujawnienia takich osób, należy reagować powiadomić Policję, skontaktować się z dzielnicowym.

 

Powrót na górę strony