Dzielnicowi w powiecie

Dzielnicowi w Brudzeniu Dużym

Data publikacji 09.02.2022

Dzielnicowi przyjmują interesantów:
w Posterunku Policji w Brudzeniu Dużym
ul. Toruńska 2a

 

DZIELNICA nr I

mł. asp. MICHAŁ ŚWIĄTEK

tel. 47 70 514 31; kom. 602 761 479

e-mail: dzielnicowy.brudzenduzy1@ra.policja.gov.pl

UWAGA!

Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112 lub 47 70 516 01


Miejscowości:

Brudzeń Duży, Brudzeń Mały, Bądkowo Kościelne, Bądkowo Jeziorne, Bądkowo Rumunki, Bądkowo Rochny, Cegielnia, Gorzechowo, Izabelin, Janoszyce, Karwosieki Cholewice, Karwosieki Noskowice, Karwosieki Nowe, Kłobukowo Patrze, Krzyżanowo, Łukoszyno Borki, Parzeń, Parzeń Janówek, Strupczewo, Suchodół, Turza Mała, Turza Wielka, Wincentowo, Winnica, Zdziębórz.

Plan priorytetowy dzielnicowego mł. asp. Michała Świątka

W okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. zakładanym celem jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli oraz wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny, a w szczególności ograniczenie, a nawet całkowite wyeliminowanie zdarzeń związanych z spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym w rejonie obiektów handlowych w obrębie krzyżowania ulic Sierpecka 2 i Płocka w miejscowości Brudzeń Duży.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Michał Świątek zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku, kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności, o tym fakcie należy powiadomić Policję, skontaktować się z dzielnicowym.

DZIELNICA nr II

asp. MARCIN KORYTOWSKI

tel. 47 70 511 91; kom. 519 035 441

e-mail: dzielnicowy.brudzenduzy2@ra.policja.gov.pl

UWAGA!

Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112 lub 47 70 516 01

Miejscowości:

Biskupice, Cierszewo, Główina, Lasotki, Murzynowo, Myśliborzyce, Radotki, Rembielin, Robertowo, Rokicie, Siecień, Siecień Rumunki, Sikórz, Sobowo, Uniejewo, Więcławice, Żerniki.

Plan priorytetowy dzielnicowego  asp. Marcina Korytowskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli wyeliminowanie negatywnych zjawisk wpływających na ład i porządek publiczny ( spożywanie alkoholu w rejonie sklepu ) w miejscowości Siecień 131.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Marcin Korytowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony