Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej tenisa stołowego połączony z profilaktyką

Data publikacji 22.05.2017

W sobotę 20 maja 2017 roku policjanci z Wydziału Prewencji oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku, podczas „Turnieju Tenisa Stołowego” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego we współpracy z Halą Sportową w Łącku, prowadzili działania profilaktyczne w ramach Kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Uczestnicy turnieju (dzieci, młodzież, dorośli przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego i służb mundurowych miast i powiatów), w przerwach między rozgrywanymi meczami mieli możliwość zapoznania się z działaniami płockiej Policji.

Chętni mogli  m.in. spróbować swoich sił na symulatorze jazdy, wziąć udział w konkursie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa w okresie letniego wypoczynku. Każdy mógł zapoznać się z bliska z policyjnym motocyklem i radiowozem oraz zrobić sobie pamiątkowe odciski palców. 

Policjanci w ramach spotkania propagowali Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa i aplikację „Moja  Komenda” , oraz przybliżali zawód policjanta. (K) 

Powrót na górę strony