Aktualności

Z kokainą i amfetaminą przyłapani przez kryminalnych

Data publikacji 20.01.2021

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Płocku zatrzymali dwóch płocczan. 59-latek i jego młodszy o kilka lat kolega, podejrzani są o posiadanie amfetaminy i kokainy. Jak stwierdzili, środki te posiadali na własny użytek. Nie zmienia to jednak faktu, że posiadanie narkotyków stanowi przestępstwo zagrożone karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj towarzyskie spotkanie dwóch płocczan zakończyło się przesłuchaniem w  komisariacie. Wszystko za sprawą działań kryminalnych z Komisariatu Policji w Płocku. Operacyjne ustalenia policjantów w kierunku osób związanych z przestępczością narkotykową, naprowadziło ich na trop dwóch płocczan, 59-latka i jego o kilka lat młodszego kolegi. Kryminalni podejrzewali, że mężczyźni posiadają środki psychoaktywne. I te podejrzenia, potwierdziły się. Obydwaj posiadali amfetaminę a w mieszkaniu 59-latka kryminalni ujawnili jeszcze kokainę.

Płocczanie stwierdzili, że narkotyki posiadali na własny użytek. Nie zmienia to jednak faktu, że posiadanie narkotyków stanowi przestępstwo zagrożone karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony