Aktualności

21-latek zatrzymany za kradzież rozbójniczą

Data publikacji 12.01.2021

Ukradł alkohol i aby utrzymać się w jego posiadaniu, szarpał się z pracownicą sklepu. Kobieta upadła, uderzając głową o chodnik a sprawca ze skradzionym towarem uciekł. Szybko jednak został zatrzymany przez policjantów z Posterunku Policji w Bielsku. Dzisiaj podejrzany o kradzież rozbójniczą 21 - latek, usłyszy zarzut.

Wszystko działo się w godzinach popołudniowych w Bielsku. Do jednego z miejscowych sklepów wszedł mężczyzna i z półek sklepowych wybrał dwie butelki dość drogiego alkoholu. I wcale nie miał zamiaru za towar zapłacić. Z alkoholem w ręku, chciał uciec ze sklepu jednak na drodze ucieczki stanęła mu sprzedawczyni. Mężczyzna pomimo jej wezwań do wydania towaru nie reagował a wręcz przeciwnie. Zaczął szarpać się z kobietą, która chciała odzyskać skradziony towar. Złodziej nie odpuszczał i użył tyle siły, że kobieta upadła uderzając głową o chodnik, a on uciekł ze skradzionym alkoholem.

Reakcja policjantów z Posterunku Policji w Bielsku na zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej, była natychmiastowa. Na podstawie rysopisu podanego przez świadków, mundurowi zatrzymali podejrzanego o przestępstwo. Okazał się nim, 21 -latek z gminy Drobin.

Dzisiaj podejrzany o kradzież rozbójniczą zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut, za który grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony