Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu pn. ,, Silni mocą nie przemocą”

Konkurs pn. ,, Silni mocą nie przemocą” został rozstrzygnięty. Jego laureaci otrzymali gratulacje i nagrody, które na ręce dyrekcji przekazali przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Zwycięski spot zrealizowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 już wkrótce zostanie opublikowany.

W listopadzie policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Płocku wraz z przedstawicielami Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Płocku ogłosili konkurs w ramach projektu NIEBIESKI. Uczestnicy konkursu, a byli nimi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Płocku stworzyli krótki spot, którego celem była kształtowanie pozytywnych postaw i zachowań.

Zgłoszone prace oceniane były przez  policjantów oraz przedstawicieli Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Płocku. Wyróżniony spot do konkursu pn. ,, Silni mocą nie przemocą”, którego autorami byli uczniowie wymienionej placówki wkrótce zostanie opublikowany. Nagrody dla laureatów konkursu odebrał w miniony piątek, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Płocku.

Organizatorzy konkursy już zapowiadają dalszą kontynuację projektu NIEBIESKI, który skierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej.

Powrót na górę strony