Aktualności

Kierował fiatem pod wpływem środków odurzających. W kieszeni ukrywał narkotyki

Data publikacji 14.12.2020

Noc w policyjnym areszcie spędził 37-latek, który wczoraj został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego płockiej komendy. Mężczyzna podejrzany jest o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyków.

Wczoraj w nocy policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego płockiej komendy, zatrzymali do kontroli fiata. Styl jazdy kierującego tym pojazdem wzbudzał wątpliwości u mundurowych, co do jego stanu psychofizycznego. Kierowca nie reagował na sygnały świetlne nadawane przez sygnalizator drogowy. Policjanci postanowili zatrzymać fiata do kontroli i sprawdzić powód takiego zachowania kierowcy.

Podczas kontroli kierujący fiatem zachowywał się bardzo nerwowo. Szybko okazało się co jest powodem takiego zachowania. 37-latek w kieszeniach odzieży ukrywał woreczek strunowy z zawartością białej substancji. Była to amfetamina. Kierowca przyznał, że zażywał tą substancje na kilka godzin, przed tym zanim wsiadł za kierownicę fiata.

37-letni płocczanin był trzeźwy jednak z związku z uzasadnionym podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających, w szpitalu pobrana została od niego krew do badań.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie przesłuchany w płockiej komendzie gdzie usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje już sąd.

Powrót na górę strony