Aktualności

podinsp. Artur Białecki mianowany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku

Data publikacji 02.12.2020

Rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu, podinsp. Artur Białecki został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku. To zaszczyt ale również wyzwanie dla Komendanta, który będzie nadzorował pracę pionu prewencji płockiej Policji.

Dzisiaj w sali konferencyjnej płockiej komendy Policji odbyło się spotkanie z okazji objęcia stanowiska Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku przez podinsp. Artura Białeckiego. W uroczystości udział wziął Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu, Pan nadinsp. Michał Ledzion.

To właśnie rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu, podinp. Artur Białecki został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku. Komendant Białecki będzie nadzorował prace pionu prewencji płockiej Policji. Zadanie to zostało Komendantowi postawione przed kilkoma miesiącami, kiedy szef mazowieckich policjantów powierzył podinsp. Arturowi Białeckiemu obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku. Przed objęciem tego stanowiska Komendant pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu VII Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Przed podinsp. Arturem Białeckim wiele wyzwań i trudnych zmagań, dlatego płoccy policjanci życzą Komendantowi odporności i wytrwałości, która pozwoli zrealizować zamierzone cele. Niech najbliższe lata będą wyjątkowym etapem w życiu Komendanta, przepełnione spokojem, radością i dobrym zdrowiem.

Powrót na górę strony