Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Finał konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016”

Data publikacji 25.01.2017

We wtorek w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2016”. Na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w płocku wyłonionych zostało trzech najpopularniejszych dzielnicowych na terenie miasta Płocka oraz trzech najpopularniejszych dzielnicowych na terenie powiatu płockiego.

Konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2016 trwał od 16 grudnia do 9 stycznia. Każdy mieszkaniec naszego miasta i powiatu mógł oddać głos na swojego dzielnicowego. Mieszkańcy mogli oddać głos za pomocą krótkiej ankiety, w której należało wpisać imię i nazwisko dzielnicowego oraz krótkie uzasadnienie wyboru. Wypełnioną ankietę należało wrzucić do jednej z urn, które były umieszczone we wszystkich jednostkach Policji w Płocku i powiecie płockim oraz w siedzibie Urzędu Miasta Płocka oraz w Starostwie Powiatowym w Płocku.

Trzynastego stycznia urny zostały otwarte i Komisja Konkursowa przeliczyła głosy oddane na poszczególnych dzielnicowych w Płocku i powiecie płockim.

W Płocku Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2016 został asp. szt. Witold Balcerzak zdobywając 503 głosy, na drugim miejscu znalazł się mł. asp. Jarosław Gapiński zdobywając 76 głosów, natomiast trzecie miejsce zajął mł. asp. Sławomir Rulak z 32 głosami.

Na terenie powiatu płockiego Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2016 został asp. Paweł Rogalski z Posterunku Policji w Radzanowie, zdobywając 28 głosów, na drugim miejscu znalazł się sierż szt. Marcin Pawlak z Posterunku Policji w Nowym Duninowie, zdobywając 21 głosów, natomiast na trzecim miejscu uplasował się asp. szt. Piotr Sylwestrzak z Posterunku Policji w Wyszogrodzie, z 16 głosami.

Podczas uroczystego podsumowania Konkursu, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Płocku insp. Stanisław Szcześniak, zwracając się do obecnych na sali dzielnicowych  podkreślił, że służba dzielnicowego jest niełatwa, ale jest służbą bardzo potrzebną oraz służbą, która przynosi wiele satysfakcji. Komendant przekazał wszystkim dzielnicowym podziękowania za dotychczasową służbę, laureatom złożył gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów zawodowych. 

Powrót na górę strony