Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku

Data publikacji 03.01.2017

Na terenie garnizonu mazowieckiego, w każdym powiecie trwa kolejna edycja konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016”. Dzięki plebiscytowi można docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców - dzielnicowych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w połowie stycznia 2017 roku.

„Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym. Odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną, przez co ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów.

W konkursie jedynym i bardzo ważnym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety, skierowanej bezpośrednio do społeczeństwa. Mieszkańcy każdego z powiatów mogą oddawać swoje głosy w formie ogłoszonej przez komendy miejskie i powiatowe Policji.

W Komendzie Miejskiej Policji w Płocku również prowadzony jest Konkurs.Z wykazem dzielnicowych, którzy pełnią służbę na terenie Płocka można zapoznać się pod podanym adresem: 

http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wpl/prewencja/dzielnicowi-w-plocku

Wykaz dzielnicowych z terenu powiatu można znaleźć pod  adresem:  

http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wpl/prewencja/dzielnicowi-w-powiecie

Regulamin konkursu i ankieta do pobrania poniżej

 

Pliki do pobrania

  • 38.5 KB
  • 25 KB
Powrót na górę strony