Aktualności

JUŻ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK DEBATA SPOŁECZNA - ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW

Data publikacji 22.04.2024

Komendant Miejski Policji w Ostrołęce insp. Mirosław Olszewski serdecznie zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie naszego miasta i powiatu. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia bieżącego roku o godzinie 11:00 w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce, ul. Janusza Korczaka 73. Wiodącym tematem podczas debaty będą uzależnienia od alkoholu i narkotyków, a także działania zmierzające na zapobieganie temu problemowi społecznemu. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału w debacie.

Każdy z uczestników debaty społecznej w trakcie spotkania będzie mógł zadać pytanie dotyczące bezpieczeństwa przedstawicielom samorządu, służbom mundurowym oraz podzielić się swoimi uwagami, bądź spostrzeżeniami.


W jej trakcie zostanie także zaprezentowana Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacja ,, Moja Komenda” oraz program ,,Dzielnicowy bliżej nas". Aplikacje te  pozwalają każdemu mieszkańcowi mieć wpływ na bezpieczeństwo oraz na szybki i wygodny  kontakt z dzielnicowym.  


Serdecznie zapraszamy do wzięcia  udziału w debacie, która odbędzie się w już w  przyszły czwartek (25 kwietnia) o godzinie 11 w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce, ul. Janusza Korczaka 73.

 


kom. Tomasz Żerański

 

Powrót na górę strony