Aktualności

Podejrzana o spowodowanie zdarzenia drogowego odjechała z miejsca - szukamy niebieskiego fiata seicento, bądź cinquecento o początkowych numerach WMA

Data publikacji 09.06.2023

Policjanci z ostrołęckiej komendy policji poszukują kierującej fiatem seicento, bądź cinquecento koloru niebieskiego, która według wstępnych ustaleń jest sprawcą zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Fiat posiadał początkowe numery rejestracyjne WMA. W przypadku zauważenia takiego pojazdu prosimy o pilny kontakt z dyżurnym ostrołęckiej komendy pod numer telefonu 47 704 14 24.

Dziś ostrołęccy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym na ul. Hallera z udziałem osobówki i motocykla.

Według wstępnych ustaleń kierująca fiatem seicento wyjeżdżając z ul. Dzieci Polskich nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się ul. Hallera motocykliście.

 

Kierujący jednośladem chcąc uniknąć zdarzenia się przewrócił, natomiast motocykl uderzył w inny pojazd. Motocyklista został zabrany do szpitala.

Podejrzana o spowodowanie zdarzenia kierująca niebieskim fiatem seicento, bądź cinquecento o początkowych numerach WMA odjechała z miejsca zdarzenia.

W przypadku zauważenia wskazanego pojazdu prosimy o kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer telefonu 47 704 12 44.

kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

 

Powrót na górę strony