Aktualności

SKRADZIONE KURTKI ODZYSKANE PRZEZ POLICJANTÓW Z MYSZYŃCA W NIESPEŁNA DWIE GODZINY OD ZGŁOSZENIA KRADZIEŻY

Data publikacji 24.03.2023

Dzięki i szybkim i sprawnym działaniom podjętych przez policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu sprawczyni kradzieży kurtek nie uniknęła odpowiedzialności karnej. Skradzione mienie zostało odzyskane i przekazane właścicielom.

Bardzo dobre rozpoznanie terenu i  szybkość działania - to cechy, które powinny charakteryzować każdego funkcjonariusza policji. Właśnie nimi wykazał się dzielnicowy gminy Myszyniec, który otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży kurtek dziecięcych.

Informacja o kradzieży wpłynęła do ostrołęckich policjantów w miniony wtorek. Osoba zgłaszająca poinformowała, że z jednego z budynków na terenie gminy skradzione zostały dwie dziecięce kurtki.

Dzielnicowy z tej gminy skrupulatnie weryfikował informacje dotyczące zdarzenia. Już po kilkudziesięciu minutach funkcjonariusz ustalił tożsamość sprawczyni zdarzenia. Okazała się nią mieszkanka powiatu ostrołęckiego.

Niespełna po dwóch godzinach od zgłoszenia kradzieży, policjanci z Myszyńca byli już u niej w domu, gdzie znaleźli skradzioną odzież. Kobieta za swój czyn została pociągnięta do odpowiedzialności karnej. 

Natomiast odzyskane kurtki po wykonaniu czynnościach zostały zwrócone zadowolonym z takiego zakończenia policyjnej akcji właścicielom.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony