Aktualności

Policjanci z Myszyńca odzyskali skradziony samochód i zatrzymali podejrzanego o jego kradzież mężczyznę

Data publikacji 09.03.2023

Przeprowadzone działania policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu pozwoliły na zatrzymanie niespełna trzy godziny po zgłoszeniu podejrzanego o kradzież samochodu. W działaniach brali udział ostrołęccy kryminalni. Skradziony pojazd został przez policjantów odzyskany i przekazany właścicielowi.

Cała sytuacja miała swój początek w minioną niedzielę na terenie gminy Myszyniec. Wtedy to osoba zgłaszająca powiadomiła policjantów o kradzieży vw.

Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia w działania zaangażowali się policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu oraz ostrołęckiego Wydziału Kryminalnego. Już po niespełna trzech godzinach od zgłoszenia policjanci odnaleźli skradziony pojazd. Był on zaparkowany w rejonie jednej z posesji na terenie powiatu ostrołęckiego. Do sprawy zatrzymany został 30-letni mężczyzna, który został osadzony w policyjnym areszcie.

Dzięki dobrej współpracy ostrołęckich policjantów i prokuratorów zebrano materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie mieszkańcowi powiatu ostrołęckiego zarzutu dotyczącego kradzieży z włamaniem do którego się przyznał. Odzyskany przez policjantów pojazd został przekazany właścicielowi.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony