Aktualności

Wypadek śmiertelny na terenie naszego powiatu – Bądźmy ostrożni ,,za kierownicą”

Data publikacji 15.06.2017

Dziś w miejscowości Rabędy doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia jedna osoba zginęła na miejscu, a druga z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Pomimo ładnej aury zwracamy się z prośbą do kierujących autami, jednośladami oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności.

O wypadku dyżurny ostrołęckiej komendy policji został powiadomiony dziś około godziny 5:00 rano. Według zgłoszenia samochód dostawczy miał uderzyć w drzewo.

Natychmiast na wskazane miejsce pojechali policjanci z ostrołęckiej ,,drogówki” oraz służby ratunkowe, którzy potwierdzili zgłoszenie.

Według wstępnych ustaleń jadący dostawczym mercedesem około 41 – letni mieszkaniec województwa podkarpackiego jadąc od strony Ostrowi Mazowieckiej w kierunku Ostrołęki na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo, niestety w wyniku zderzenia kierowca auta poniósł śmierć na miejscu. Wraz z nim podróżował cztery lata młodszy mężczyzna, który z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Na miejscu oprócz czynności procesowych  wykonywanych  pod nadzorem Prokuratora związanych z ustalaniem przyczyn wypadku policjanci wyznaczyli objazdy i kierowali ruchem drogowym.

Związku z trwającym długim weekendem apelujemy do Państwa o ostrożność i duże skupienie ,, na drodze”.

Dalsze czynności w tej sprawie mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem Prokuratora prowadzą funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.

 

mł. asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony