Aktualności

Wysłał wiadomość, „że już nie żyje” - na szczęście w porę odnaleźli go policjanci

Data publikacji 27.10.2022

Po raz kolejny policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce z pomocą przybyli na czas. Tym razem potrzebował jej 35-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Desperata w wyniku podjętych działań poszukiwawczych odnaleźli ostrołęccy kryminalni.

Wczoraj dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał poważne zgłoszenie. Mieszkanka naszego powiatu poinformowała o pilnej potrzebie odnalezienia swojego brata. Mężczyzna wczoraj o godzinie 3 w nocy wysłał jej wiadomość z której wynikało, że jego życie może być zagrożone.

Po kilku minutach od zgłoszenia informacja o zaginięciu mężczyzny była już przekazana policyjnym patrolom, które rozpoczęły poszukiwania mężczyzny. Sprawdzano miejsca, gdzie mężczyzna może przebywać, a także zwracano uwagę na pojazd, którym mógł się poruszać. Równolegle prowadzone były także działania operacyjne.

W działania zaangażowali również się policjanci z ostrołęckiego Wydziału Kryminalnego, którzy w porę odnaleźli zaginionego mężczyznę, znajdował się on w lesie.

Ostatecznie został on zabrany do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dzięki natychmiastowej reakcji członków rodziny oraz działaniom ostrołęckich policjantów być może nie doszło do tragedii.

Przypominamy, że na terenie miasta znajduje się wiele instytucji pomocowych, między innymi miejski ośrodek pomocy rodzinie, ośrodki interwencji kryzysowej oraz ośrodki pomocy społecznej czy poradnie psychologiczne, których przedstawiciele są gotowi pomóc w rozwiązaniu trudnych sytuacji życiowych, zanim dojdzie do tragicznych w skutki wydarzeń.

kom. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony